Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно упорядочения правовых режимов территории в местах расположения ядерных установок и объектов, предназначенных для обращения с радиоактивными отходами

Заключение к проекту закона Украины от 04.06.2015 № 2021а
Дата рассмотрения: 17.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки на своєму засіданні 17 червня 2015 року розглянув проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування правових режимів території у місцях розташування ядерних установок та об'єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами" (реєстр. N 2021а від 04.06.2015 р.), внесений народним депутатом України Домбровським О. Г.

Проект Закону розроблено з метою унормування та гармонізації законодавчих актів України стосовно тлумачення правового режиму території у місцях розташування ядерних установок та об'єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами.

Законопроектом пропонується внести зміни до статті 45 Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" та статей 19, 32, 34 Закону України "Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об'єктів", насамперед, для врегулювання питання з управління державним нерухомим майном, яке знаходяться у санітарно-захисних зонах АЕС, при цьому не відноситься до основної діяльності ДП "НАЕК "Енергоатом" та з метою подальшого його використання.

Головне науково-експертне управління Верховної Ради України вважає за доцільне прийняття проекту за основу в першому читанні за умови доопрацювання його до вимог нормо-проектувальної техніки та узгодження термінології.

Опрос