Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно обеспечения детей участников антитеррористической операции бесплатным детским питанием

Заключение к проекту закона Украины от 04.06.2015 № 2018а
Дата рассмотрения: 01.10.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення дітей учасників антитерористичної операції безкоштовним дитячим харчуванням" (N 2018а від 04.06.2015 р.)

У законопроекті пропонується шляхом внесення змін до законів України "Про дитяче харчування" та "Про дошкільну освіту" надати грудним дітям та дітям раннього віку, батьки яких є учасниками антитерористичної операції на Сході України, право на безкоштовне забезпечення дитячим харчуванням.

Головне управління, підтримуючи в цілому спрямованість законопроекту на посилення соціальної захищеності зазначеної категорії дітей, вважає за доцільне висловити щодо змісту проекту наступні зауваження та пропозиції.

1. Насамперед, слід звернути увагу на необхідність уточнення категорій осіб, дітям яких надаватиметься відповідне право. На нашу думку, має йтися про батьків, яким надано статус учасників бойових дій відповідно до пунктів 19 та 20 частини 1 статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

Опрос