Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Уголовный кодекс Украины относительно защиты детей от сексуальных злоупотреблений и сексуальной эксплуатации

Заключение к проекту закона Украины от 03.02.2015 № 2016
Дата рассмотрения: 11.05.2016 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітетом Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянуто поданий народним депутатом України Луценко І. С. проект Закону України "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації" (реєстр. N 2016).

Законопроект розроблено з метою вдосконалення кримінального законодавства та приведення його у відповідність до міжнародних стандартів у сфері протидії сексуальним зловживанням щодо дітей.

У законопроекті пропонується внести низку змін до статей 153 "Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом", 155 "Статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості", 156 "Розбещення неповнолітніх" та 302 "Створення або утримання місць розпусти і звідництво" чинного Кримінального кодексу України.

Пропонується внести наступні зміни:

· У статті 153 КК України пропонується встановити відповідальність за вчинення насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом відносно неповнолітнього або неповнолітньої у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років.

Опрос