Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О местном самоуправлении в Украине" (относительно формирования и утверждения структуры и штатов органов местного самоуправления)

Заключение к проекту закона Украины от 04.06.2015 № 2012а
Дата рассмотрения: 02.12.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо формування та затвердження структури та штатів органів місцевого самоврядування) (реєстр. N 2012а від 04.06.2015 р.)

У законопроекті пропонується внести зміни до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (далі - Закон) з метою оптимізації процесів здійснення місцевого самоврядування шляхом децентралізації влади та розширення повноважень органів місцевого самоврядування (п. 2 пояснювальної записки).

За результатами аналізу законопроекту Головне управління вважає за необхідне зазначити наступне:

1. В проекті пропонується врегулювати питання затвердження структури виконавчих органів рад, загальної чисельності апарату рад та їх виконавчих органів, що потребувало правового вирішення з часу винесення Конституційним Судом України рішення N 10-рп/2008 від 22.05.2008 р. у справі щодо предмета та змісту закону про Державний бюджет України, яким визнані неконституційними відповідні положення Закону, до якого пропонуються зміни.

Опрос