Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 446 Уголовного кодекса Украины (относительно усиления ответственности за пиратство)

Заключение к проекту закона Украины от 03.02.2015 № 2008
Дата рассмотрения: 08.04.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до статті 446 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за піратство (реєстр. N 2008 від 05 лютого 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до статті 446 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за піратство (реєстр. N 2008 від 03.02.2015 р.) (далі - Законопроект), поданий народним депутатом України В. Соляром.

Згідно з пояснювальною запискою метою Законопроекту є вдосконалення законодавчого забезпечення діяльності правоохоронних органів з протидії піратству, а також адаптація національного законодавства до міжнародних норм.

Для досягнення поставленої мети, та враховуючи міжнародні норми, викладені в резолюціях Ради Безпеки ООН, Угодах між Україною, Європейським Союзом і Організацією Північноатлантичного договору, Законопроектом пропонується внести зміни до статті 446 Кримінального кодексу України, якою чітко визначити поняття "піратство" і встановити відповідальність за піратство.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з наступного.

Опрос