Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины (относительно ставок рентной платы за пользование недрами для добычи полезных ископаемых)

Заключение к проекту закона Украины от 03.02.2015 № 2006-1
Дата рассмотрения: 11.02.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики на своєму засіданні 11 лютого 215 року (протокол N 10) розглянув проект Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо ставок рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин) (реєстр. N 2006-1) від 03.02.2015 р., поданий народними депутатами України Єфімовим М. В., Ляшком О. В. Матвієнком А. С. та іншими.

Законопроект (реєстр. N 2006-1) був зареєстрований як альтернативний до проекту (реєстр. N 2006), однак аналіз цих проектів свідчить, що запропоновані положення не є альтернативними, оскільки вносять зміни до різних не пов'язаних між собою ставок рентної плати.

Законопроектом (реєстр. N 2006-1) пропонується не застосовувати до ставки рентної плати для видобування залізної руди коефіцієнт, який дорівнює частці заліза в товарній продукції. Запропонований проект пропонується ввести в дію з дня його опублікування. Згідно з пояснювальною запискою реалізація положень проекту надасть можливість залучити до бюджету додаткові надходження в розмірі 2,3 млрд. гривень.

Опрос