Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О государственной регистрации юридических лиц и физических лиц - предпринимателей" (относительно порядка подтверждения сведений о юридическом лице)

Заключение к проекту закона Украины от 03.02.2015 № 2005
Дата рассмотрения: 22.04.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань промислової політики та підприємництва 22 квітня 2015 року розглянув проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" (щодо порядку підтвердження відомостей про юридичну особу)" (реєстр. N 2005), поданий народним депутатом України Петьовкою В. В.

На думку автора, законопроект має на меті зменшення кола юридичних осіб, зобов'язаних підтверджувати відомості про себе в Єдиному державному реєстрі шляхом подання державному реєстратору відповідної реєстраційної картки та усунення корупціогенних чинників у роботі державного реєстратора та органів доходів та зборів.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України в своєму висновку від 20.02.2015 року вважає, що за результатом розгляду в першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу з наступним урахуванням висловлених зауважень та пропозицій (додається).

Опрос