Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об обеспечении прав и свобод граждан и правовом режиме на временно оккупированной территории Украины" относительно усовершенствования законодательства о временно оккупированных территориях

Заключение к проекту закона Украины от 03.06.2015 № 2004а
Дата рассмотрения: 02.09.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" щодо удосконалення законодавства про тимчасово окуповані території (реєстр. N 2004а від 09 липня 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 02 вересня 2015 року (протокол N 31) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" щодо удосконалення законодавства про тимчасово окуповані території (реєстр. N 2004а від 09 липня 2015 року) (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України Парубієм А. В., Левусом А. М. та іншими.

Згідно з пояснювальною запискою до Законопроекту він розроблений з метою удосконалення законодавства про тимчасово окуповані території.

Опрос