Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины (относительно возмещения НДС при экспорте сельскохозяйственной продукции)

Заключение к проекту закона Украины от 03.02.2015 № 2003
Дата рассмотрения: 11.02.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики на своєму засіданні 11 лютого (протокол N 10) розглянув проект Закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо відшкодування ПДВ при експорті сільськогосподарської продукції)", поданий народними депутатами України Кутовим Т. В., Івченком В. Є., Козаченком Л. П., Кулінічем О. І., Кучером М. І., Лабазюком С. П., Насіровим Р. М., Юрчишиним П. В. (реєстр. N 2003 від 03.02.2015 р.).

Як зазначено у Пояснювальній записці цілями законопроекту є відновлення платоспроможності аграріїв, створення передумов для розвитку агропромисловості, попередження негативних соціально-економічних наслідків в сільському господарстві.

Законопроектом пропонується операції з вивезення з митної території України у митному режимі експорту зернових та технічних культур сільськогосподарськими товаровиробниками та першими покупцями у сільськогосподарських товаровиробників цих зернових та технічних культур оподатковувати за нульовою ставкою податку на додану вартість, із наданням права на бюджетне відшкодування. При цьому, сільськогосподарському товаровиробнику, який самостійно здійснив експорт зернових та технічних культур пропонується відшкодовувати податок на додану в повному обсязі, а першому покупцю, який придбав зернові та технічні культури у виробника та здійснив їх експорт - в обсязі 50 % відсотків суми податку, сплаченого у вартості зернових та технічних культур.

Опрос