Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О сборе на обязательное государственное пенсионное страхование" (относительно урегулирования сбора на обязательное государственное пенсионное страхование с ювелирных изделий)

Заключение к проекту закона Украины от 02.02.2015 № 1910
Дата рассмотрения: 18.03.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

За дорученням Голови Верховної Ради України В. Гройсмана, відповідно до частини третьої статті 93 Регламенту Верховної Ради України Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення 18 березня цього року розглянув проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо врегулювання збору з ювелірних виробів) (реєстр. N 1910), поданий народними депутатами України О. Продан, О. Кужель та О. Ксенжуком, і зазначає наступне.

Законопроектом пропонується на заміну запровадженої з 1 січня 2015 року сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування в розмірі 10 % вартості основного дорогоцінного металу при клеймуванні (сплачують фізичні особи та суб'єкти господарювання, які подають ювелірні та побутові вироби з дорогоцінних металів на клеймування державним пробірним клеймом до казенних підприємств пробірного контролю) встановити збір за ставкою 1 % доходу, одержаного від операцій з виготовлення ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення, напівдорогоцінного каміння, оптової, роздрібної, комісійної торгівлі зазначеними виробами.

Комітет підтримує законодавчу пропозицію реалізація якої, на думку авторів, надасть змогу:

Опрос