Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О прекращении участия Украины в Едином экономическом пространстве (ЕЭП) и о внесении изменений в некоторые законы Украины по вопросам международных договоров

Заключение к проекту закона Украины от 02.02.2015 № 1905
Дата рассмотрения: 18.02.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до статті 108 Регламенту Верховної Ради України Комітет розглянув внесений народним депутатом України Ю. Тимошенко проект Закону України "Про припинення участі України в Єдиному економічному просторі (ЄЕП) та про внесення змін до деяких законів України з питань міжнародних договорів" (N 1905 від 02.02.2015 р.).

Метою законопроекту є припинення участі України в Угоді про формування ЄЕП, внесення змін до Закону України "Про міжнародні договори України" та Регламенту Верховної Ради України стосовно ратифікації міжнародних договорів України.

Пояснювальна записка до проекту Закону не містить фінансового обгрунтування вірогідних наслідків прийняття законодавчого акта, як це передбачається ст. 24 та ст. 4 Закону України "Про міжнародні договори України", якими регламентується порядок припинення і зупинення дії міжнародних договорів України.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку N 16/3-222/1905 від 12.02.2015 р., висловлює зауваження до поданого законопроекту, зокрема, не підтримує внесення змін до Закону України "Про міжнародні договори України", оскільки вони не мають самостійного юридичного значення та зазначає, що запропоновані зміни до Регламенту Верховної Ради України виглядають нелогічними.

Опрос