Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Бюджетный кодекс Украины (относительно усиления финансовой самодостаточности территориальных общин)

Заключение к проекту закона Украины от 30.01.2015 № 1900
Дата рассмотрения: 18.03.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Про розгляд законопроекту

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету на своєму засіданні 18 березня 2015 року (протокол N 14) розглянув проект закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо посилення фінансової самодостатності територіальних громад), поданий народними депутатами Тимошенко Ю. В., Кириленком І. Г., Івченком В. Є., Дерев'янком Ю. Б., Євтушком С. М., за реєстр. N 1900 від 11.02.2015 р. (доопрацьований).

Як зазначається у пояснювальній записці до законопроекту, метою його підготовки визначено підвищення фінансової самодостатності бюджетів місцевого самоврядування (бюджетів сіл, селищ і міст районного значення) шляхом доопрацювання окремих положень Бюджетного кодексу України (далі - Кодекс), включаючи ті, які було змінено Законом України "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо реформи міжбюджетних відносин)" від 28.12.2014 року N 79-VIII.

У доопрацьованому законопроекті передбачається:

1) здійснити перерозподіл податків і зборів, що зараховуються до місцевих бюджетів, між їх рівнями та між загальним і спеціальним фондами бюджетів місцевого самоврядування, а саме:

Опрос