Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно усиления финансовой самодостаточности территориальных общин)

Заключение к проекту закона Украины от 30.01.2015 № 1898
Дата рассмотрения: 04.02.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за дорученням Голови Верховної Ради України В. Гройсмана на засіданні 4 лютого 2015 року розглянув проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення фінансової самодостатності територіальних громад" (реєстр. N 1898), поданий народними депутатами України Ю. Тимошенко, І. Кириленком, В. Івченком, Ю. Дерев'янком, С. Євтушком.

Як зазначається у Пояснювальній записці до законопроекту, він має за мету посилення фінансової самодостатності територіальних громад. Досягти цього пропонується шляхом прийняття ініційованих змін до Земельного та Лісового кодексів України, Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито", які дозволять залучити додаткові ресурси до бюджетів територіальних громад та запобігти необґрунтованим бюджетним видаткам.

Опрос