Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно налогообложения некоторых неприбыльных организаций

Заключение к проекту закона Украины от 30.01.2015 № 1892
Дата рассмотрения: 04.03.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики на своєму засіданні 4 березня 2015 року (Протокол N 13) розглянув проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування деяких неприбуткових організацій" (реєстр. N 1892 від 30.01.2015 р.), поданий народними депутатами України Бабак А. В., Скуратовським С. І. та іншими.

Законопроект передбачається визнання об'єднань співвласників багатоквартирного будинку, асоціацій власників жилих будинків, житлово-будівельних кооперативів неплатниками податку на прибуток, як неприбуткових організацій.

Народні депутати України - члени Комітету, підтримуючи пропозиції, викладені в законопроекті, під час засідання висловили деякі зауваження.

Зазначений законопроект не вирішує комплексно питання вдосконалення оподаткування неприбуткових організацій. З порушеного питання до Верховної Ради України внесено проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування неприбуткових організацій)", поданий народними депутатами України Продан О. П., Заліщук С. П. та іншими (реєстр. N 2049 від 05.02.2015 р.). Цим законопроектом передбачається більш комплексне вдосконалення оподаткування неприбуткових організацій, у тому числі об'єднань співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельних кооперативів. У зв'язку з цим пропозиції, викладені в законопроекті (реєстр. N 1892), врахувати під час підготовки до другого читання законопроекту (реєстр. N 2049).

Опрос