Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Военной милиции

Заключение к проекту закона Украины от 29.01.2015 № 1882
Дата рассмотрения: 04.02.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітетом з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянуто проект Закону України "Про Військову міліцію" (реєстр. N 1882), внесений народними депутатами України Паламарчуком М. П. та Королем В. М.

Метою проекту, як зазначено у пояснювальній записці до нього, є закріплення правових засад діяльності військової міліції, що здійснюватиме заходи щодо запобігання, виявлення, припинення та досудового розслідування злочинів проти встановленого порядку несення військової служби.

Проектом, зокрема, передбачається врегулювати на законодавчому рівні питання статусу, повноважень, організаційної структури, завдань і функцій військової міліції та інших питань, пов'язаних з її діяльністю.

Законопроектом пропонується утворити військову міліцію як військове правоохоронне формування, призначене для забезпечення правопорядку серед громадян України, які є військовослужбовцями, військовозобов'язаних та резервістів під час проходження ними зборів, запобігання, виявлення кримінальних та інших правопорушень вчинених військовослужбовцями.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос