Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О карантине растений" (относительно реформирования системы государственного регулирования в сфере карантина растений и приведения фитосанитарных мер в соответствие с международными стандартами и обязательствами)

Заключение к проекту закона Украины от 29.01.2015 № 1875
Дата рассмотрения: 10.02.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин на своєму засіданні 10 лютого 2015 року розглянув проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про карантин рослин" (щодо реформування системи державного регулювання у сфері карантину рослин та приведення фітосанітарних заходів у відповідність до міжнародних стандартів і зобов'язань)", реєстр. N 1875 від 29.01.2015 р., поданий народними депутатами України Івченком В. Є., Мірошниченком І. В., Кутовим Т. В.

Законопроектом пропонуються зміни до Закону України "Про карантин рослин" в частині обмеження терміну видачі карантинного та фітосанітарного сертифікатів, запровадження окремих переліків об'єктів регулювання для імпорту, експорту та реекспорту рослинної продукції, скорочення об'єктів державного нагляду у сфері карантину рослин.

Зазначені зміни сприятимуть зниженню адміністративного навантаження на сільськогосподарського товаровиробника за рахунок суттєвого скорочення термінів видачі документів дозвільного характеру у галузі карантину рослин та вдосконалюють процедуру функціонування центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері карантину рослин, а також сприятимуть підвищенню ефективності виробництва та обігу продукції рослинного походження одночасно із дотриманням належного рівня фітосанітарної безпеки України.

Окрім того, проектом надається можливість суб'єктам господарювання на компенсацію шкоди, заподіяної діями або бездіяльністю посадових осіб у сфері карантину рослин за затримку у видачі дозвільних документів.

Опрос