Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 121 Земельного кодекса Украины (относительно получения права собственности на земельные участки)

Заключение к проекту закона Украины от 28.01.2015 № 1874
Дата рассмотрения: 03.03.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин на своєму засіданні 3 лютого 2015 р. розглянув проект Закону України "Про внесення змін до статті 121 Земельного кодексу України (щодо набуття права власності на земельні ділянки)" (реєстр. N 1874), внесений народними депутатами України Тимошенко Ю. В., І. Г. Кириленком, В. Є. Івченком. Метою законопроекту є врегулювання відносин власності щодо безоплатної передачі земельних ділянок, які перебувають у постійному користуванні фермерських господарств.

Законопроектом пропонується статтю 121 Земельного кодексу України доповнити новою частиною та встановити, що земельні ділянки, які надані до 1 січня 2002 року у постійне користування фермерським господарствам або членам фермерського господарства із земель запасу державної власності для створення та ведення фермерського господарства, безоплатно передаються в наданому розмірі фермерському господарству на правах спільної власності його членів.

Опрос