Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 16 Закона Украины "О рекламе" (относительно упорядочения размещения наружной рекламы на автомобильных дорогах за пределами населенных пунктов)

Заключение к проекту закона Украины от 28.01.2015 № 1873
Дата рассмотрения: 10.04.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до статті 16 Закону України "Про рекламу" (щодо впорядкування розміщення зовнішньої реклами на автомобільних дорогах поза межами населених пунктів)" (реєстр. N 1873 від 28.01.2015 р.)

У законопроекті, шляхом внесення змін до статті 16 Закону України "Про рекламу", пропонується збільшити відстань розміщення засобів зовнішньої реклами від краю проїзної частини поза населеними пунктами до 100 метрів, а на міжнародних автомобільних дорогах - до 200 метрів.

У Пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що метою його прийняття є "зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод, які спричинені негативним впливом рекламоносіїв та зовнішньої реклами на автомобільних дорогах поза межами населених пунктів".

Розглянувши законопроект, Головне науково-експертне управління вважає за необхідне висловити щодо нього такі зауваження і пропозиції.

Опрос