Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об общеобязательном государственном социальном страховании" (относительно частичного финансирования санаториев-профилакториев высших учебных заведений)

Заключение к проекту закона Украины от 27.01.2015 № 1865
Дата рассмотрения: 22.04.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

За дорученням Голови Верховної Ради України В. Гройсмана, відповідно до частини третьої статті 93 Регламенту Верховної Ради України 22 квітня цього року Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянув проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв вищих навчальних закладів) (реєстр. N 1865 (доопрацьований), поданий народними депутатами України Денісовою Л. Л., Єфремовою І. О., Гриневич Л. М., Лапіним І. О., Королевською Н. Ю., Драюком С. Є. та Дроздиком О. В.

Законопроект розроблено у Комітеті з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення за результатами заслуховування інформації представників колективів санаторіїв-профілакторіїв вищих навчальних закладів, міністерств, а також Фонду соціального страхування.

Слід зазначити, що у зв'язку з прийняттям Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці" на сьогодні припинено здійснення оздоровчих заходів (часткове фінансування санаторіїв - профілакторіїв та дитячих юнацьких спортивних шкіл) за рахунок коштів загальнообов'язкового державного соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

У Державному бюджеті України на 2015 рік передбачено видатки на фінансування лише дитячих юнацьких спортивних шкіл у сумі 100 млн. грн. Таким чином врятовано 534 спортивні школи, збережено їх тренерсько-викладацький склад та учнів.

Разом з тим, фінансування санаторіїв - профілакторіїв в Державному бюджеті та бюджеті Фонду соціального страхування не передбачено взагалі.

Опрос