Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приложение к Закону Украины "О прокуратуре" (относительно упорядочения структуры местных прокуратур Житомирской области)

Заключение к проекту закона Украины от 27.01.2015 № 1858
Дата рассмотрения: 08.04.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін у додаток до Закону України "Про прокуратуру" (щодо упорядкування структури місцевих прокуратур Житомирської області) (реєстр. N 1858 від 27 січня 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 08 квітня 2015 року (протокол N 15) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін у додаток до Закону України "Про прокуратуру" (щодо упорядкування структури місцевих прокуратур Житомирської області) (реєстр. N 1858 від 27 січня 2015 року) (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України Дзюбликом П. В., Кривенком В. В.

Згідно із пояснювальною запискою Законопроект розроблено з метою упорядкування структури місцевих прокуратур Житомирської області з врахуванням адміністративно-територіального устрою області та виходячи з пріоритетних завдань впровадження реформ, а також забезпечення належного здійснення функцій прокуратури на місцях.

Так, прийнята 14 жовтня 2014 року нова редакція Закону України "Про прокуратуру" не враховує, що м. Малин Житомирської області, відповідно до Постанови Верховної Ради України від 18 листопада 2003 року N 1244-IV, віднесено до міст обласного значення.

Прийняття вказаного Законопроекту, за твердженням авторів, дозволить підвищити ефективність діяльності органів прокуратури України шляхом упорядкування структури місцевої прокуратури Житомирської області з врахування адміністративно-територіального устрою області, що приведе до забезпечення належного здійснення функцій прокуратури на місцях.

Опрос