Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно безоплатного обеспечения учебниками учащихся общеобразовательных учебных заведений и педагогических работников

Заключение к проекту закона Украины от 27.01.2015 № 1857
Дата рассмотрения: 16.06.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо безоплатного забезпечення підручниками учнів загальноосвітніх навчальних закладів та педагогічних працівників" (реєстр. N 1857 від 27.01.2015 р.)

У законопроекті шляхом внесення змін до статей 12, 35 Закону України "Про освіту" та статті 37 Закону України "Про загальну середню освіту" пропонується встановити гарантії з боку держави "на безоплатне забезпечення підручниками, посібниками, методичною літературою учнів загальноосвітніх навчальних закладів та педагогічних працівників у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України". При цьому, реалізація цього завдання покладається на центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері освіти.

Як зазначається у Пояснювальній записці до законопроекту, метою його прийняття "є створення належних умов для здобуття якісної середньої освіти у відповідності до статті 53 Конституції України".

Головне науково-експертне управління, підтримуючи в цілому ідею законопроекту щодо безоплатного забезпечення підручниками учнів та педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів, водночас вважає за необхідне зауважити наступне.

Опрос