Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в пункт 2 "Заключительных положений" Закона Украины "О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно освобождения от налогообложения продукции оборонного назначения"

Заключение к проекту закона Украины от 22.01.2015 № 1817
Дата рассмотрения: 04.02.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики на засіданні 4 лютого 2015 року (протокол N 9) розглянув проект Закону "Про внесення змін до пункту 2 "Прикінцевих положень" Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування продукції оборонного призначення", поданий народними депутатами України Южаніною Н. П., Порошенком О. П., Кобцевим М. В. (реєстр. N 1817 від 22.01.2015 р.).

Законопроектом пропонується внести зміни до пункту 2 "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування продукції оборонного призначення" від 02.09.2014 року N 1658-VII, згідно з якими передбачається поширити застосування пільгового режиму оподаткування податком на додану вартість на операції з ввезення на митну територію України продукції оборонного призначення з території держави, яка є стороною міжнародного договору про колективну безпеку або міжнародного договору, що має військову складову, якщо іншою стороною такого міжнародного договору (у тому числі багатостороннього) виступає держава-окупант (агресор) по відношенню до України.

Опрос