Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 22 Закона Украины "О милиции" относительно приведения в соответствие с Кодексом законов о труде Украины

Заключение к проекту закона Украины от 20.01.2015 № 1804
Дата рассмотрения: 12.02.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення зміни до статті 22 Закону України "Про міліцію" щодо приведення у відповідність із Кодексом законів про працю України" (N 1804 від 20.01.2015 р.)

У законопроекті пропонується викласти частини 12 та 13 статті 22 Закону України "Про міліцію" у новій редакції, відповідно до якої на працівників органів внутрішніх справ поширюватимуться норми Кодексу законів про працю України, в тому числі щодо оплати праці в надурочний та нічний час, у вихідні та святкові дні. Компенсація працівнику органів внутрішніх справ за роботу в надурочний і нічний час, у вихідні та святкові дні виплачується виходячи з середньомісячного розміру його грошового забезпечення. При цьому порядок залучення працівників органів внутрішніх справ до роботи в надурочний і нічний час, у вихідні та святкові дні та виплати їм відповідної компенсації пропонується визначати Кабінетом Міністрів України.

Головне науково-експертне управління, розглянувши подану законодавчу ініціативу, вважає за доцільне зазначити наступне.

Загалом Кодекс законів про працю України регулює трудові відносини всіх працівників. Тому його норми мають поширюватися працівників усіх підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, виду діяльності і галузевої належності, а також осіб, які працюють за трудовим договором з фізичними особами. Разом з тим, у КЗпП України передбачено те, що особливості праці окремих категорій працівників можуть встановлюватися законодавством.

Опрос