Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О наркотических средствах, психотропных веществах и прекурсорах" (относительно порядка обращения подконтрольных веществ)

Заключение к проекту закона Украины от 20.01.2015 № 1801
Дата рассмотрения: 12.05.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори" (щодо порядку обігу підконтрольних речовин)" (реєстр. N 1801 від 20.01.2015 р.)

У законопроекті пропонується внести зміни до Закону України "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори" (далі - Закон), які спрямовані на "приведення його положень у відповідність до законів України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності", "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності", "Про адміністративні послуги", а також вирішення проблемних питань щодо діяльності з використання, зберігання, перевезення, придбання, ввезення на територію України".

Законопроект містить ряд принципових новел, якими, зокрема, передбачається встановити, що "діяльність з використання, зберігання, перевезення, придбання, ввезення на територію України, вивезення з території України, знищення наркотичних засобів, в органах державної влади, військових частинах, які перебувають у сфері управління цих органів, з'єднаннях, у яких проходять службу військовослужбовці або особи начальницького і рядового складу, крім підпорядкованих таким органам закладів охорони здоров'я, державних аварійно-рятувальних службах дозволяється без отримання ліцензії" (ч. 1 ст. 20 проекту);

- "діяльність з використання, зберігання, перевезення, придбання, знищення прекурсорів, включених до включених до списку N 2 таблиці IV Переліку в загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладах дозволяється без отримання ліцензії за умови здійснення зазначених видів діяльності з обігу прекурсорів, включених до списку N 2 таблиці IV Переліку, у кількості, що не перевищує річної потреби для забезпечення навчального процесу" (ч. 3 ст. 20 проекту) та інше.

Опрос