Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно совершенствования правового регулирования гарантии

Заключение к проекту закона Украины от 19.01.2015 № 1789
Дата рассмотрения: 11.02.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

За дорученням Голови Верховної Ради України від 19 січня 2015 року Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 11 лютого 2015 року (протокол N 10) проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правового регулювання гарантії (реєстр. N 1789 від 19 січня 2015 року), поданий народним депутатом України Алексєєвим І. С. (далі - Законопроект).

Згідно з пояснювальною запискою до Законопроекту він розроблений з метою внесення змін до чинного законодавства щодо правового регулювання гарантії та спрямований на удосконалення визначення поняття гарантії; усунення колізій у частині переліку суб'єктів гарантійних правовідносин; визначення порядку заміни сторін гарантії; визначення колізійної прив'язки, яка спростить процес вибору права при розгляді спорів, що виникають з гарантійних правовідносин з іноземним елементом.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України вважає, що за результатами розгляду в першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу з наступним урахуванням висловлених зауважень та пропозицій.

Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції розглянув зазначений вище законопроект та дійшов висновку, що у проекті акта не виявлено корупціогенних факторів та він відповідає вимогам антикорупційного законодавства.

Опрос