Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно совершенствования правового регулирования гарантии

Заключение к проекту закона Украины от 19.01.2015 № 1789
Дата рассмотрения: 05.02.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правового регулювання гарантії" (реєстр. N 1789 від 19.01.2015 р., внесений народним депутатом України І. С. Алексєєвим)

У законопроекті пропонується внести до Цивільного та Господарського кодексів України, а також до Закону України "Про міжнародне приватне право" зміни, які спрямовані на вдосконалення правового регулювання відносин гарантії як засобу забезпечення виконання зобов'язань, зокрема, шляхом узгодження відповідних положень ЦК та ГК України. На думку суб'єкта права законодавчої ініціативи, ухвалення цього Закону "дозволить усунути колізії та недоліки у правовому регулюванні гарантії, що містяться у ЦК України та ГК України, а також дозволить спростити процес визначення належного права при розгляді спорів, що виникають з гарантійних правовідносин з іноземним елементом".

Розглянувши проект, Головне управління вважає за доцільне висловити щодо нього такі зауваження та пропозиції.

Опрос