Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об Экономическом эксперименте на территории города Одессы

Заключение к проекту закона Украины от 16.01.2015 № 1786
Дата рассмотрения: 04.03.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань промислової політики та підприємництва на засіданні 4 березня 2015 року розглянув проект Закону України "Про Економічний експеримент на території міста Одеси" (реєстр. N 1786), поданий народними депутатами України Ківаловим С. В., Кіссе А. І., Матвійчуком Е. Л.

Основним завданням проекту, як зазначено у Пояснювальній записці, є проведення економічного експерименту, спрямованого на створення сприятливих умов розвитку інвестиційної та інноваційної діяльності на території міста Одеси, відновлення роботи підприємств, підвищення ефективності виробництва, економічного розвитку міста, з метою пошуку ідеальної моделі стрімкого економічного розвитку на прикладі міста Одеси, що в подальшому може використовуватись на території всієї держави.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку від 24 лютого 2015 року висловлює суттєві зауваження до поданого законопроекту (додається).

Міністерство інфраструктури України у своєму висновку висловлює ряд зауважень та вважає що законопроект потребує доопрацювання (додається).

Опрос