Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 288 Налогового кодекса Украины (относительно урегулирования вопроса установления арендной платы для отдельных категорий землепользователей)

Заключение к проекту закона Украины от 16.01.2015 № 1785
Дата рассмотрения: 03.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики на своєму засіданні 3 червня 2015 року (Протокол N 22) розглянув проект Закону України "Про внесення змін до статті 288 Податкового кодексу України щодо врегулювання питання встановлення орендної плати для окремих категорій землекористувачів" (реєстр. N 1785 від 22.04.2015 р.), поданий народним депутатом України Барною О. С. та іншими народним депутатами України.

Законопроектом пропонується зменшити мінімальний розмір орендної плати для земель сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності, наданих в оренду, з 3 до 1 відсотка нормативної грошової оцінки та внести відповідні зміни до пункту 288.5 статті 288 Податкового кодексу України.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту зазначається, що основною метою прийняття зазначеного проекту закону є захист інтересів землекористувачів, що орендують земельні ділянки сільськогосподарського призначення, шляхом зниження для них мінімальної орендної плати за землю державної та комунальної власності, стимулювання належного землекористування та забезпечення відповідних надходжень до бюджету.

Опрос