Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Кодекс Украины об административных правонарушениях относительно усиления ответственности за нарушение законодательства о воинской обязанности, военной службе, обороне, мобилизационной подготовке и мобилизации

Заключение к проекту закона Украины от 16.01.2015 № 1783
Дата рассмотрения: 20.05.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про військовий обов'язок, військову службу, оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію (реєстр. N 1783 від 16 січня 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 20 травня 2015 року (протокол N 19) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про військовий обов'язок, військову службу, оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію (реєстр. N 1783 від 16 січня 2015) (далі - Законопроект), поданий народним депутатом України Кишкарем П. М.

Згідно з пояснювальною запискою до Законопроекту він розроблений з метою посилення рівня відповідальності громадян України за виконання законодавства про військовий обов'язок, військову службу, оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію.

Для досягнення мети автором пропонується внести зміни до статті 210 та 210-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП України), що полягають у підвищенні рівня адміністративних штрафів за порушення законодавства про військовий обов'язок, військову службу, оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос