Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Закон Украины "Об осуществлении государственных закупок" (относительно отказа участнику, участнику предварительной квалификации в участии в процедуре закупки и предварительной квалификации участников закупок)

Заключение к проекту закона Украины от 16.01.2015 № 1782
Дата рассмотрения: 17.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань економічної політики на засіданні 17 червня 2015 року розглянув поданий народним депутатом України Матейченком К. В. проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо відмови учаснику, учаснику попередньої кваліфікації в участі у процедурі закупівлі та попередній кваліфікації учасників закупівель) (реєстр. N 1782 від 16.01.2015) і прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України повернути зазначений законопроект суб'єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

Законопроектом передбачається внести зміни до Закону України "Про здійснення державних закупівель" у частині надання права замовнику приймати рішення про відмову учаснику, учаснику попередньої кваліфікації в участі у процедурі закупівлі, попередній кваліфікації учасників та права відхилити пропозицію конкурсних торгів (кваліфікаційну, цінову пропозицію) учасника (учасника попередньої кваліфікації) у разі, коли учасник або учасник попередньої кваліфікації зареєстрований на території іноземної держави, стосовно якої застосовано санкції згідно із положеннями Закону України "Про санкції", та/або запропонував товари, роботи і послуги походженням з даної країни.

Комітет підтримуючи пропозиції автора даного законопроекту, у той же час вважає, що їх зміст має бути більш конкретизований та узгоджений з вимогами Закону України "Про санкції".

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у висновку від 19.05.2015 р. зазначає, що за результатами розгляду в першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу з урахуванням висловленого зауваження.

Опрос