Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Заключительные положения Закона Украины "О применении амнистии в Украине" (относительно полной реабилитации политических заключенных)

Заключение к проекту закона Украины от 16.01.2015 № 1781
Дата рассмотрения: 08.04.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону "Про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про застосування амністії в Україні" щодо повної реабілітації політичних в'язнів" (реєстр. N 1781 від 16 січня 2015 року)

Комітет з питань правової політики розглянув на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про застосування амністії в Україні" щодо повної реабілітації політичних в'язнів (реєстр. N 1781 від 16 січня 2015 року) (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України І. Мосійчуком, Д. Лінько, А. Лозовим.

Згідно з Пояснювальною запискою метою Законопроекту є усунення негативних наслідків кримінального переслідування осіб з політичних мотивів та за їхню громадську діяльність.

Проектом Закону передбачається застосування індивідуальної амністії до визначеного кола осіб, щодо яких здійснювалось кримінальне переслідування, пов'язане з їхньою громадсько-політичною діяльністю.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос