Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно прав граждан во время проведения мирных собраний)

Заключение к проекту закона Украины от 16.01.2015 № 1779
Дата рассмотрения: 08.04.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо прав громадян під час проведення мирних зібрань) (реєстр. N 1779 від 16 січня 2015 року)

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя розглянув на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо прав громадян під час проведення мирних зібрань) (реєстр. N 1779 від 16 січня 2015 року) (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України Сугоняко О. Л. та іншими.

Згідно з пояснювальною запискою метою прийняття Законопроекту є забезпечення належної реалізації громадянами України права брати участь в управлінні державними справами та права збиратися мирно. Для досягнення поставленої мети Законопроектом пропонується внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, законів України "Про громадські об'єднання" та "Про місцеве самоврядування в Україні", встановивши право представників громадських об'єднань під час проведення ними мирних зібрань партій невідкладного прийому керівниками та іншими посадовими особами розташованих на території України органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, громадських організацій і політичних, а також передбачивши адміністративну відповідальність за відмову проведення невідкладного прийому.

Опрос