Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О пенсионном обеспечении лиц, уволенных с военной службы, и некоторых других лиц" (относительно повышения минимальной пенсии по потере кормильца членам семей погибших участников антитеррористической операции)

Заключение к проекту закона Украины от 16.01.2015 № 1777
Дата рассмотрения: 04.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до доручення Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони розглянув поданий народним депутатом України Міщенком С. Г. проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (щодо підвищення мінімальної пенсії з втрати годувальника членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції) (реєстр. N 1777 від 16.01.2015).

Законопроектом пропонується з 1 липня 2015 року підвищити мінімальну пенсію з втрати годувальника для членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції з двох до трьох визначених законом розмірів прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність.

Головне науково-експертне управління, підтримуючи пропозицію щодо підвищення мінімальної пенсії у разі втрати годувальника для членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, звертає увагу на доцільність запровадження однакових рівнів соціальної підтримки членів сімей при втраті годувальників, якщо загибель останніх сталася при подібних обставинах та звертає увагу, що у разі, коли реалізація положень законопроекту потребує додаткових видатків з Державного бюджету, до нього повинне бути надане належне фінансово-економічне обґрунтування (включаючи відповідні розрахунки).

Реалізація положень законопроекту призведе до додаткових видатків з Державного бюджету України та становитиме 400 тис. грн.

Опрос