Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О мобилизационной подготовке и мобилизации" (относительно мобилизации народных депутатов Украины)

Заключение к проекту закона Украины от 26.01.2015 № 1771-1
Дата рассмотрения: 04.02.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (щодо мобілізації народних депутатів України)" (реєстр. N 1771-1 від 26.01.15 р.)

Метою законопроекту є створення умов для мобілізації народних депутатів України у міжсесійний період та у період, коли немає пленарних засідань, за їх власним бажанням. Визначення функціональних обов'язків, у районах виконання бойових завдань відбуватиметься за погодженням депутатів з особами, в компетенції яких знаходяться такі питання.

З цією метою у Законі України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" абзац дев'ятий частини першої статті 23 запропоновано вилучити, а натомість доповнити Закон новою статтею 23-1, у якій передбачається, що народні депутати України та депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим мають право відбути на військову службу під час мобілізації до місця виконання бойових завдань Збройними Силами України у міжсесійний період та дні, коли немає пленарних засідань.

Опрос