Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно усиления охраны экосети)

Заключение к проекту закона Украины от 15.01.2015 № 1769
Дата рассмотрения: 03.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

На розгляд Верховної Ради України у першому читанні вноситься проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення охорони екомережі) (реєстр. N 1769 від 21.04.2015 р.), внесений народними депутатами України Єднаком О. В. та іншими.

Законопроект спрямовано на розвиток екологічної мережі та покращення її охорони.

Законопроектом пропонується внести низку змін до законів України "Про екологічну мережу України", "Про мисливське господарство та полювання" та "Про природно-заповідний фонд України", які визначають, зокрема, повноваження місцевих органів виконавчої влади щодо визначення правових засад і функціонування територій та об'єктів природно-заповідного фонду, спеціального використання природних ресурсів у їх межах, уточнюють порядок створення чи оголошення таких територій та об'єктів.

Ситуація потребує законодавчого врегулювання питання створення та функціонування територій та об'єктів природно-заповідного фонду, особливо на місцевому рівні з наступних причин.

У травні 2013 року відповідно до адміністративної реформи були розформовані територіальні органи Мінприроди, а їх повноваження мали бути передані обласним, Київській і Севастопольській міським державним адміністраціям.

Опрос