Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О телевидении и радиовещании" (относительно участия иностранных лиц в телерадиоорганизациях)

Заключение к проекту закона Украины от 15.01.2015 № 1768
Дата рассмотрения: 27.01.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

За дорученням Голови Верховної Ради України В. Б. Гройсмана Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики на своєму засіданні 27 січня 2014 року (протокол N 7) розглянув законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо участі іноземних осіб в телерадіоорганізаціях)" (реєстр. N 1768 від 15.01.2015 р.), внесений народними депутатами України Левусом А. М., Висоцьким С. В., Величковичем М. Р.

Як вбачається зі змісту поданого суб'єктом права законодавчої ініціативи законопроекту, його метою є захист від загроз інформаційному суверенітету України. А саме, автори законопроекту пропонують удосконалити умови заснування телерадіоорганізацій та вимоги до їх установчих і статутних документів, з відповідним врегулюванням питань щодо підстав анулювання ліцензії на мовлення.

У ході засідання члени Комітету визнали можливість існування впливу засновників на контент телерадіоорганізацій та підтримали позицію ініціаторів законопроекту щодо необхідності удосконалення в Законі відповідних механізмів упередження та реагування.

Опрос