Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно усиления ответственности военнослужащих, предоставления командирам дополнительных прав и возложения обязанностей в особый период

Заключение к проекту закона Украины от 15.01.2015 № 1762
Дата рассмотрения: 15.01.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до доручення Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони на засіданні 15 січня 2015 року розглянув поданий народними депутатами України Тетеруком А. А., Пашинським С. В., Березою Ю. М. проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності військовослужбовців, надання командирам додаткових прав та покладання обов'язків у особливий період" (реєстр. N 1762).

Метою проекту є посилення відповідальності військовослужбовців за порушення військової дисципліни для забезпечення правопорядку і військової дисципліни у Збройних Силах України.

У зв'язку з цим пропонується внести зміни до Кримінального кодексу України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінально-виконавчого кодексу України, Дисциплінарного статуту Збройних Сил України, Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України, Статуту гарнізонної та вартової служб Збройних Сил України та Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".

Опрос