Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в пункт 10 раздела III "Переходные положения" Закона Украины "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых законодательных актов Украины" (относительно усиления социальной защиты военнослужащих и работников, принимающих участие в антитеррористических операциях)

Заключение к проекту закона Украины от 14.01.2015 № 1750
Дата рассмотрения: 18.03.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до статті 16 Закону України "Про комітети Верховної Ради України" та доручення Голови Верховної Ради України Гройсмана В. Б. Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянув на своєму засіданні 18 березня 2015 року проект Закону України про внесення зміни до пункту 10 розділу III "Перехідні положення" Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" (щодо посилення соціального захисту військовослужбовців та працівників, які беруть учать в антитерористичних операціях) (реєстр. N 1750), поданий народним депутатом України Балогою В. І.

Проектом пропонується, шляхом внесення змін до абзацу другого пункту 10 Розділу III Прикінцеві положення Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України", поширити норму про незастосування обмеження максимального розміру місячного грошового забезпечення (заробітної плати) на військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та працівників які забезпечують проведення антитерористичних операцій.

Опрос