Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Заключительные положения Закона Украины "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых законодательных актов Украины" относительно обеспечения оптимального уровня государственного контроля

Заключение к проекту закона Украины от 14.01.2015 № 1740
Дата рассмотрения: 03.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до статті 16 Закону України "Про комітети Верховної Ради України" та доручення Голови Верховної Ради України Гройсмана В. Б. Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянув на своєму засіданні 3 червня 2015 року проект Закону України про внесення змін до Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" щодо забезпечення оптимального рівня державного контролю (реєстр. N 1740), поданий народним депутатом України Левченком Ю. В.

Змінами до пункту 8 Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" пропонується установити, що перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України та Державної фінансової інспекції України) здійснюються протягом січня - червня 2015 року виключно:

з дозволу центрального органу виконавчої влади, що забезпечує державну політику у відповідній сфері державного регулювання, - за заявкою суб'єкта господарювання щодо його перевірки або на підставі звернення народного депутата України чи депутата місцевої ради;

на підставі рішення суду;

з підстав, визначених Кримінальним процесуальним кодексом України.

Автор також пропонує встановити, що зазначене обмеження не поширюється на перевірки суб'єктів господарювання, які здійснюють планування, забудову та інше використання територій, проектування, будівництво об'єктів містобудування, спорудження інших об'єктів.

Опрос