Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О регулировании градостроительной деятельности" относительно обеспечения условий развития градостроительной деятельности и городского хозяйства

Заключение к проекту закона Украины от 14.01.2015 № 1735
Дата рассмотрения: 31.01.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо забезпечення умов розвитку містобудівної діяльності та міського господарства" (реєстр. N 1735 від 14.01.2015 р.)

У проекті пропонується зупинити до 1 січня 2017 року дію частин 3 та 4 ст. 24 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", які відповідно до пунктів 6 та 6-1 розділу V "Прикінцеві положення" зазначеного Закону набули чинності з 1 січня 2015 р. Приписами зазначених частин ст. 24 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" забороняється передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб у разі відсутності плану зонування або детального плану території та зміна цільового призначення земельної ділянки, яка не відповідає плану зонування території.

Опрос