Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О прокуратуре" (относительно отдельных вопросов деятельности всеукраинской конференции работников прокуратуры)

Заключение к проекту закона Украины от 30.01.2015 № 1734-1
Дата рассмотрения: 02.03.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" (щодо окремих питань діяльності всеукраїнської конференції працівників прокуратури)"

Даний законопроект розроблено, як це зазначено у Пояснювальній записці до нього, з метою проведення до набрання чинності Законом України "Про прокуратуру" від 14 жовтня 2014 року всеукраїнської конференції працівників прокуратури. Проведення такої конференції необхідне для утворення органів прокурорського самоврядування, існування яких передбачене новим Законом.

У зв'язку з цим у проекті пропонується внести зміни до розділу XII "Прикінцеві положення" нового Закону України "Про прокуратуру" від 14 жовтня 2014 року. Цими змінами визнається такою, що вже набрала чинності, стаття 67 Закону України "Про прокуратуру" від 14 жовтня 2014 року, яка визначає повноваження всеукраїнської конференції працівників прокуратури.

Опрос