Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О свободной (специальной) экономической зоне "Порто-франко"

Заключение к проекту закона Украины от 14.01.2015 № 1731
Дата рассмотрения: 04.03.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань промислової політики та підприємництва на засіданні 4 березня 2015 року розглянув проект Закону України "Про вільну (спеціальну) економічну зону "Порто-франко" (реєстр. N 1731), поданий народними депутатами України Рабіновичем В. З., Пресманом О. С., Скориком М. Л.

Стратегічною метою проекту, як зазначено у Пояснювальній записці, є досягнення у найближчій перспективі високого рівня розвитку Одеської області, створені за рахунок притоку інвесторів виробничі потужності та технології виробництва повинні сприяти підвищенню ефективності діяльності у СЕЗ "Порто-франко", більш повному використанню геополітичного положення України, її участі у міжнародному розподілі праці у сфері портової діяльності, задоволенню потреб економіки у транспортному сервісі, а також сприяти не тільки залученню транзитних вантажів, але й створювати додаткову вартість товарів на території України.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку від 24 лютого 2015 року висловлює суттєві зауваження до зазначеного законопроекту (додається).

Міністерство інфраструктури України вважає що законопроект потрібно направити автору на доопрацювання (додається).

Опрос