Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О свободной (специальной) экономической зоне "Порто-франко"

Заключение к проекту закона Украины от 14.01.2015 № 1731
Дата рассмотрения: 24.02.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про вільну (спеціальну) економічну зону "Порто-франко" (реєстр. N 1731 від 14.01.2015)

У законопроекті пропонується визначити порядок створення, ліквідації та особливості механізму функціонування вільної (спеціальної) економічної зони "Порто-франко" (далі - СЕЗ "Порто-франко").

Метою створення СЕЗ "Порто-франко" є "залучення інвестицій для розвитку торгівлі, туризму, розвитку рекреаційно-туристичного господарства в місті та створення нових робочих місць у Одеській області".

Головне управління, розглянувши вказаний законопроект, вважає за доцільне зазначити таке.

1. Слід зазначити, що створення спеціальних економічних зон будь-яких типів має здійснюватись у порядку, визначеному Законом України "Про загальні засади створення і функціонування спеціальних (вільних) економічних зон". Зокрема, за змістом ст. 5 цього Закону спеціальні (вільні) економічні зони створюються Верховною Радою України за ініціативою Президента України, Кабінету Міністрів України або місцевих рад народних депутатів України та місцевої державної адміністрації.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос