Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Государственном бюджете Украины на 2015 год" относительно Государственного заведения "Спеціалізована медико-санітарна частина N 6 м. Дніпропетровська"

Заключение к проекту закона Украины от 13.01.2015 № 1726
Дата рассмотрения: 15.01.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" щодо Державного закладу "Спеціалізована медико-санітарна частина N 6 м. Дніпропетровська"

У законопроекті пропонується виключити з додатка N 10 "Перелік закладів, установ, організацій та закладів освіти, культури, охорони здоров'я та фізичної культури і спорту, які передаються на фінансування з місцевих бюджетів", затвердженого Законом України "Про Державний бюджет України на 2015 рік", пункт 9 - "Державний заклад "Спеціалізована медико-санітарна частина N 6 Міністерства охорони здоров'я України, м. Дніпропетровськ". Одночасно пропонується врахувати у додатку N 3 "Розподіл видатків Державного бюджету України на 2015 рік", затвердженого Законом України "Про Державний бюджет України на 2015 рік", видатки на утримання цього ж медичного закладу в межах фінансування бюджетної програми "Спеціалізована та високоспеціалізована медична допомога, що надається загальнодержавними закладами охорони здоров'я" (код 2301110).

У Пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що Державний заклад "Спеціалізована медико-санітарна частина N 6 Міністерства охорони здоров'я України" "розташована на території режимного підприємства, його приміщеннях і на протязі 70 років забезпечує виконання загальнодержавних функцій на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 16.05.2011 р. N 501 на стратегічних об'єктах та об'єктах з особливим режимом роботи Державного Космічного Агентства України та Міністерства промислової політики України, а саме Державне підприємство "Виробниче об'єднання Південний машинобудівельний завод ім. О. М. Макарова", Державне підприємство "Конструкторське бюро "Південне" ім. М. К. Янгеля", Державне підприємство "Дніпровський машинобудівний завод" і Державне підприємство "Конструкторське бюро "Дніпровське". Зміна статусу та системи фінансування зазначеного медичного закладу та передачі її на місцевий бюджет "призведе до руйнування чіткої системи надання медично-профілактичної допомоги працівникам підприємств, що значно погіршить показники здоров'я обслуговуючого населення".

Головне управління щодо пропозицій проекту вважає доцільним зауважити наступне.

Опрос