Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 19 Закона Украины "О милиции" (относительно сохранения денежного и других видов обеспечения работникам милиции, захваченным в плен или заложниками, или безвестно отсутствующим)

Заключение к проекту закона Украины от 13.01.2015 № 1706
Дата рассмотрения: 11.02.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянув проект Закону України "Про внесення зміни до статті 19 Закону України "Про міліцію" (щодо збереження грошового та інших видів забезпечення працівникам міліції, захопленим в полон або заручниками, або безвісно відсутніми), реєстр. N 1706, поданий народними депутатами України А. А. Тетеруком, Ю. М. Березою, Д. Б. Тимчуком.

Законопроектом передбачається внести зміни до статті 19 Закону України "Про міліцію", що дасть можливість забезпечити особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України, а також військовослужбовцям та працівникам Національної гвардії України, захопленим в полон або заручниками, або визнаних в установленому законом порядку безвісно відсутніми право на грошове та інші види забезпечення.

Головним науково-експертним управлінням Апарату Верховної Ради України до законопроекту зауважень не висловлено та визнано таким що може бути прийнятий за основу.

Опрос