Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об оценке имущества, имущественных прав и профессиональной оценочной деятельности в Украине" (относительно отмены оценки наследства для ближайших родственников)

Заключение к проекту закона Украины от 12.01.2015 № 1697
Дата рассмотрения: 29.01.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні" (щодо скасування оцінки спадщини для найближчих родичів)" (реєстр. N 1697 від 12.01.2015 року), внесений народним депутатом України С. Г. Міщенком

У проекті пропонується абзац 8 частини 2 статті 7 Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні" викласти у новій редакції, у якій, зокрема, скасовується обов'язковість проведення оцінки майна при визначенні розміру податку у випадках спадкування майна спадкоємцями другої черги (рідні брати та сестри спадкодавця, його баба та дід як з боку батька, так з боку матері) та за правом представлення (внуки, правнуки). Прийняття запропонованих змін, на думку суб'єкта права законодавчої ініціативи, "призведе до утвердження соціальної справедливості та зменшить грошові витрати громадян на оформлення права на спадщину".

Розглянувши проект, Головне управління вважає за доцільне висловити щодо його змісту наступні зауваження та пропозиції.

Опрос