Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 287 Таможенного кодекса Украины (относительно создания благоприятных условий для обеспечения выполнения государственных контрактов по оборонному заказу и договоров на поставку продукции оборонного назначения)

Заключение к проекту закона Украины от 12.01.2015 № 1695
Дата рассмотрения: 09.02.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до статті 287 Митного кодексу України (щодо створення сприятливих умов для забезпечення виконання контрактів державного оборонного замовлення)" (реєстр. N 1695 від 12.01.2015 р.)

У законопроекті пропонується доповнити ст. 287 Митного кодексу України новою частиною сьомою, згідно з якою "звільняються від оподаткування ввізним митом при ввезенні на митну територію України та поміщенні в митний режим імпорту складові (матеріали, вузли, агрегати, устаткування та комплектувальні вироби), що призначені для використання при виробництві продукції оборонного призначення, що підтверджується державним контрактом на виконання державного оборонного замовлення чи договором на постачання продукції оборонного призначення, якщо кінцевим споживачем такої продукції є державний замовник. Порядок ввезення та підтвердження цільового використання товарів, що ввозяться на митну територію України та поміщаються в митний режим імпорту, відповідно до цієї частини, визначаються Кабінетом Міністрів України. Звільненню від оподаткування при ввезенні на митну територію України та поміщенні в митний режим імпорту відповідно до цієї частини не підлягають товари, що призначені для використання при виробництві продукції оборонного призначення, якщо такі товари мають походження з країни, визнаної державою-окупантом згідно із законодавством України та/або державою-агресором по відношенню до України, або ввозяться з території такої держави-окупанта (агресора)".

Як зазначається у Пояснювальній записці до проекту, його метою є необхідність "збільшення обороноздатності держави та здешевлення собівартості кінцевого продукту оборонного призначення".

Опрос