Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Национальной полиции

Заключение к проекту закона Украины от 12.01.2015 № 1692
Дата рассмотрения: 04.03.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту закону "Про Національну поліцію" (реєстр. N 1692 від 12 січня 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 04 березня 2015 року (протокол N 12) на відповідність Конституції України проект закону "Про Національну поліцію" (реєстр. N 1692 від 12 січня 2015 року) (далі - Законопроект), поданий народним депутатом України Луценком Ю. В.

Згідно з пояснювальною запискою метою Законопроекту є створення Національної поліції в Україні - державного правоохоронного органу, діяльність якого спрямована на реалізацію державної політики у сфері захисту прав, свобод і законних інтересів громадян України, іноземних громадян, осіб без громадянства; захисту об'єктів права власності; протидії злочинності; охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки.

Крім того, на думку автора, прийняття запропонованого проекту закону дасть змогу забезпечити дотримання прав і свобод громадян, відповідальність та підзвітність працівників Національної поліції, неупередженість та політичну нейтральність Національної поліції, її відкритість та співпрацю з громадськістю.

Опрос