Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации и проведении лотерей на территории Украины

Заключение к проекту закона Украины от 31.12.2014 № 1691
Дата рассмотрения: 31.01.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про організацію та проведення лотерей на території України" (реєстр. N 1691 від 31.12.2014 року, внесений народним депутатом України П. М. Кишкарем)

У законопроекті, як зазначено у його преамбулі, пропонується встановити "основні засади державного регулювання лотерейної сфери в Україні з метою створення сприятливих умов для розвитку лотерейного ринку, виходячи з принципів державної монополії на випуск і проведення лотерей, забезпечення потреб державного бюджету, прав і законних інтересів громадян". При цьому з набранням чинності цим Законом втрачає чинність Закон України "Про державні лотереї в Україні". З прийняттям проекту, на думку суб'єкта права законодавчої ініціативи, "буде вдосконалено правове регулювання лотерейної сфери, що призведе до покращення умов його діяльності, припинення проведення незаконних азартних ігор під виглядом миттєвих лотерей та захисту прав гравців", збільшення відрахувань від проведення лотерей до Державного бюджету України, покращення інвестиційного клімату тощо.

Розглянувши проект, Головне управління вважає за доцільне висловити щодо його змісту наступні зауваження та пропозиції.

1. У зв'язку з тим, що згідно з частиною 16 статті 19 проекту оператор лотерей має право проводити лотереї за межами території України, а також міжнародні лотереї у назві Закону слова "на території України" слід змінити на "в Україні".

Опрос