Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О волонтерской деятельности" (относительно выплаты единовременной денежной помощи в случае гибели (смерти) или инвалидности волонтера во время предоставления волонтерской помощи в районе проведения антитеррористической операции)

Заключение к проекту закона Украины от 30.12.2014 № 1689
Дата рассмотрения: 13.01.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики та спорту на засіданні 13 січня 2015 року розглянув проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про волонтерську діяльність" (щодо виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції)" (реєстр. N 1689), поданий народними депутатами України Чорновол Т. М. та Величковичем М. Р.

Законопроектом пропонується розширити перелік напрямів здійснення волонтерської діяльності наданням волонтерської допомоги в рамках проведення антитерористичної операції та в зоні її проведення і передбачити виплату одноразової грошової допомоги у разі загибелі або інвалідності волонтера внаслідок поранення, отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції в розмірах та порядку, встановлених Кабінетом Міністрів України.

Законопроект не суперечить Конституції України.

Опрос